Компанія

Потрібен сприятливий мікроклімат 24/7/365? Забезпечимо!

Компанія «Е-Інжиніринг Ко» з 2013 року допомагає поліпшити «погоду» в будинках і квартирах, створити необхідні умови для роботи персоналу та обладнання на підприємствах різної спрямованості. Ми проектуємо, монтуємо і запускаємо в експлуатацію кліматичну техніку, враховуючи особливості клімату регіонів України та індивідуальні потреби споживача. З нами ви не ризикуєте і не витрачаєте час даремно. За кожен етап робіт відповідає профільний фахівець. Ми забезпечуємо доставку і монтаж. Гарантія на продукцію – не менше 2 років, при укладенні договору на сервісне обслуговування – 5 років.

Зробити життя комфортнішим, а виробництво ефективніше – реально, якщо  встановити правильну кліматичну техніку. Наше завдання – допомогти вам обрати саме те обладнання, яке повністю вирішить проблему. З нами ви економите час, гроші і уникаєте непотрібних стресів, оскільки ми виконуємо роботи під ключ:

  1. Проектуємо інженерні системи (вентиляція, кондиціонування, опалення) відповідно до специфіки приміщення.
  2. Підбираємо техніку з потрібними характеристиками – ви не переплачуєте за опції, які не знадобляться в експлуатації.
  3. При виготовленні нашого продукту використовуємо найпередовіші технології в області кондиціонування і вентиляції, які підвищують нашу конкурентну здатність в порівнянні з іншими учасникам ринку. Ми не економимо на запчастинах і комплектуючих. При виготовленні обладнання використовуємо тільки перевірені матеріали відповідної якості.
  4. Працюємо на основідоговору – виключені плати за «форс-мажори», роботи виконуються чітко в обумовлені терміни.
  5. Монтуємо оснащення в зручне для вас час: не потрібно підлаштовуватися під нас або зупиняти виробництво – кваліфікація наших фахівців дозволяє звести до мінімуму шум, «брудні» роботи, при цьому не втрачаючи швидкості встановлення інженерних систем.
  6. Підтримуємо клієнта не тільки в період розробки та монтажу. Ми несемо відповідальність за виконану роботу: акт приймання підписується після проведення пуско-налагоджувальних робіт, коли ви переконаєтеся, що техніка працює так, як ви хотіли.
  7. Надаємо гарантії якості: укладення екобезпеки, сертифікат відповідності, висновок санепідемслужби на обладнання, а також документи, які підтверджують кваліфікацію монтажників, інженерів, менеджерів.
  8. Ми не залишаємо клієнтів без підтримки: забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Є бажання збільшити термін служби систем вентиляції, кондиціонування та опалення? Ми можемо укласти договір про сервісне обслуговування на 5 років. В період дії договору профілактику, усунення неполадок в роботі кліматичної техніки, при необхідності її модернізацію наші фахівці виконають для вас в пріоритетному порядку. Як доводить практика, професійний сервіс збільшує ресурс роботи обладнання в 5 разів, тобто капремонт і пов’язані з ним витрати не знадобляться до 10 років.

Робимо покупку ще вигідніше! Щоб в експлуатації розкрилися всі переваги клімат-техніки, а ви не платили за непотрібний функціонал, наші інженери виїдуть на об’єкт для розрахунків БЕЗКОШТОВНО. За умови подальшого співробітництва або при великих обсягах замовлення обладнання можемо зробити додаткову знижку, зробити проект або його частина безкоштовно або збільшити гарантійний термін.

Нам довірили свій комфорт понад 170 клієнтів, 55 з них стали постійними. Дізнайтеся більше, зв’язавшись з нами, відповімо за 30 секунд. Зробити побут сприятливіші, а виробництво ефективніше реально, якщо за справу беруться фахівці «Е-Інжиніринг Ко».