Монтаж канальних кондиціонерів

Кондиціонери канального типу підходять для великих будинків, офісних будівель або громадських закладів, де потрібне регулювання температури повітря відразу в декількох приміщеннях. Такі системи нечасто встановлюють у квартирах, адже їх продуктивність занадто велика для невеликих приміщень.

kond4

Принцип дії та переваги

Повітря зігрівається і охолоджується за допомогою канальних пристроїв за тією ж схемою, що й в інших типах кондиціонерів:

 1. Кліматичний пристрій поєднаний з решітками, що знаходяться всередині приміщення. Саме тут відбувається регулювання температури повітря.
 2. Повітря з кімнати потрапляє до решіток, потім досягає теплообмінника внутрішнього блоку, де відбувається охолодження мас.
 3. Фреон теплообмінника зовнішнього блоку віддає тепло у навколишнє середовище.
 4. До приміщення повертається охолоджене повітря.

Агрегати канального типу також застосовуються для обігріву приміщень. Їх можна встановити навіть у декількох кімнатах. Достатньо виконати монтаж додаткових решіток в мережі. Щоб повітря швидко подолало шлях від зовнішнього блоку до кімнати, використовуються потужні вентилятори.

До речі, шум від канального кондиціонера серйозно перевищує аналогічний показник у інших агрегатів. Тому встановлювати його рекомендується в тій частині приміщення, де сторонні звуки не будуть заважати людям.

Вагомі переваги канального виду пристроїв:

 • внутрішній блок прихований, тому естетичність приміщення не псується;
 • свіже повітря з вулиці подається за допомогою вентиляційних шахт;
 • можливе одночасне обслуговування декількох приміщень за допомогою одного пристрою;
 • кондиціонер взаємодіє із системою вентиляції приміщення, тому користувач може заощадити на обладнанні.

Фахівці ТОВ «Є-Інжинірінг Ко» рекомендують встановлювати обладнання цього типу там, де площа кімнати становить від 100 квадратних метрів. Обслуговувати такий простір настінні аналоги не зможуть, тому витрати на купівлю і монтаж канальних кондиціонерів повністю виправдані.

Види обладнання канального типу

kond5

Майстри нашої компанії мають досвід монтажу будь-яких типів канальних кондиціонерів:

 1. Низьконапірний. Напір повітря не перевищує позначку 45 Па. Максимальна довжина каналу для відведення повітря – 50 сантиметрів. Це найпростіша модель, за допомогою якої можна охолодити або зігріти лише одне приміщення. Тому встановлювати її у великому торговому центрі недоцільно. Частіше за все такі пристрої купуються власниками готелів для підтримки комфортної температури всередині великих номерів.
 2. Середньонапірний. Показник напору повітря зростає до 100 Па. Цей вид спліт-систем підходить для декількох приміщень, часто використовується в офісах.
 3. Високонапірний. Показник напору повітря зростає до 250 Па. Це найпродуктивніші пристрої, які використовуються у великих торгових центрах, ресторанах та офісах.

Вибір кліматичної техніки краще довірити професіоналам «Є-Інжинірінг Ко». Ми створимо повноцінний проєкт системи кондиціонування, зробимо розрахунки ефективності встановлюваних пристроїв.

Встановити канальні кондиціонери без спеціального обладнання, знань та досвіду неможливо. Нехтуючи професійним монтажем від «Є-Інжинірінг Ко», можна приректи себе на зайві витрати коштів.

Получить коммерческое предложение

  Я приймаю умови угоди