Монтаж касетних кондиціонерів

Великий будинок, офіс, торговий центр або будь-яке інше велике приміщення – це місця, у яких для підтримки комфортної температури повітря необхідні касетні кондиціонери. Вони, як і настінні домашні аналоги, представлені у вигляді двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Перший встановлюється зовні на стіні будівлі, другий – всередині.

Особливості користування

kond6

Касетний кондиціонер підходить для використовування в приміщеннях, у яких дешевих аналогів з низькою продуктивністю буде недостатньо.

На ринку представлено обладнання з показниками – 5-17 кВт. Такі значення близькі до промислових. Під останніми маються на увазі системи для підприємств, у яких потрібне постійне охолодження цехів або ангарів.

Касетний тип має унікальну подачу повітря: одночасно в чотири сторони. Це дозволяє рівномірно розподіляти повітряні потоки по приміщенню. Пристрій також добре справляється з поставленим завданням у просторах зі складною геометрією.

Повітря потрапляє до системи через жалюзі, покриті декоративними елементами кондиціонера. Управління шторками, температурою мас, що подаються та іншими функціями виконується за допомогою пульта. Конструкція агрегату дозволяє убезпечити людей від інтенсивного потоку повітря та різкого перепаду температур. А також захистити приміщення від утворення протягів.

Головні переваги касетних пристроїв перед аналогами:

  1. Підвищена продуктивність, що дозволяє замінити одним касетним кондиціонером одразу декілька настінних аналогів, які застосовуються у побуті.
  2. Рівномірний розподіл повітря по поверхні, що надає можливість швидко провітрити, зігріти або охолодити приміщення.
  3. Агрегат встановлюється тільки в підвісній стелі, завдяки чому можна органічно вписати велике обладнання.
  4. Рівень шуму від роботи силового агрегату пристрою нижче, ніж у канальних видів.
  5. Немає потреби у прокладанні додаткових вентиляційних шахт.
  6. Управління приладом здійснюється за допомогою пульта або додатку на смартфоні.

Касетні кондиціонери – це оптимальний вибір для великих приміщень, у яких побутові види спліт-систем не зможуть впоратися з поставленими завданнями.

Вибір

kond7

Людині, яка ніколи не займалася системами кондиціонування, дуже легко зробити помилку у виборі обладнання. Крім зовнішнього виду та принципу «зручно регулювати» важливо розрахувати робочі параметри, щоб не купити техніку, яка виявиться малоефективною та занадто енергомісткою.

Інженери «Є-Інжинірінг Ко» проведуть експертизу об’єкта, проєктувальники компанії допоможуть підібрати агрегати, функціонал яких буде на 100% розкритим. Бригада досвідчених монтажників швидко та без дефектів встановить обладнання та виконає пусконалагоджувальні роботи.

Особливості монтажу касетних кондиціонерів

Зовнішній блок касетної системи встановлюється так само як у побутового аналога. Набагато складніше впоратися з монтажем внутрішнього блоку. Можливо, це лише у запотолочному просторі.

Спеціалісти з монтажу враховують розташування дверей та вікон. Місце встановлення залежить також від кількості обладнання на приміщення. Якщо площа простору дозволяє поставити один внутрішній блок у центральній частині, то професіонали намагаються робити саме так.

Турбуватися за тонкощі монтажу не доводиться клієнтам компанії «Є-Інжинірінг Ко». Наші спеціалісти зможуть підібрати кондиціонер та поставити його у потрібне місце, щоб пристрій працював максимально ефективно.

Получить коммерческое предложение

    Я приймаю умови угоди