Монтаж мультиспліт систем

Для опалення або охолодження цілого комплексу приміщень необхідна мультиспліт система. Така кліматична техніка складається з тих самих внутрішніх та зовнішніх блоків, що й побутові варіанти. Відрізняється лише кількістю цих елементів. Зовні простір може обслуговувати 1 зовнішній блок, а всередині – від 1 до 5.

kond8

Особливості та переваги

Залежно від особливостей об’єкту, потреб користувача та умов експлуатації, фахівці ТОВ «Є-Інжинірінг Ко» рекомендують один з видів кондиціонерів або їх комбінацію.

Ми понад 12 років працюємо з різними типами обладнання:

 • настінне;
 • касетне;
 • канальне;
 • універсальне.

Під останнім маємо на увазі обладнання, яке можна встановити під стелею, на стіні або на підлозі.

Найбільш доступні в ціновому плані мультиспліт системи можуть одночасного обігрівати або охолоджувати 2 кімнати. Це дозволяє регулювати температурний режим в магазинах, великих будинках або офісах. Якщо приміщень більше, то доцільно придбати агрегати на три або більше об’єкта.

Переваги мультирішень в кондиціонуванні:

 • висока продуктивність, якої достатньо для регулювання температури в приміщеннях з декількома кімнатами;
 • одне обладнання навіть з кількома внутрішніми та зовнішніми блоками простіше встановити, а також дешевше придбати, ніж кілька побутових спліт-систем;
 • показники енергетичної ефективності обладнання вищі, ніж у аналогів;
 • є можливість зробити приховане розташування внутрішнього блоку або встановити під підвісну стелю;
 • можливе створення комбінацій з внутрішніх блоків різного виду.

Знаючи про переваги мульти-спліт систем, можна впевнено їх рекомендувати для великих просторів замість традиційних настінних аналогів.

Види

Основні варіанти мультиспліт систем:

 1. Фіксовані. Комплект обладнання від виробника, який повністю готовий до монтажу. Блоки, встановленні на фасаді та у кімнатах, мають однакові або схожі показники.
 2. Наборні. У цьому випадку враховується різниця між габаритами приміщень. Для цього замовляють кондиціонери з різною продуктивністю та функціоналом.

Для вибору внутрішніх блоків варто заздалегідь визначити площу охолоджуваного приміщення. Фахівці для розрахунку необхідної потужності вважають, що 1 кВт кондиціонера може легко обслуговувати 10 квадратних метрів простору.

Також інженери та проєктувальники нашої компанії враховують кількість людей, які проживають або знаходяться в приміщенні. Для вибору обладнання необхідно вивчати й обсяги тепла, яке виділяється від встановленої всередині техніки.

При складанні докладного плану фахівці враховують розташування дверей та вікон. До уваги також береться їх розташування щодо до сторін світу.

Встановлення мульти-спліт систем

kond9

Складність вибору мультиспліт систем, планування та монтажу кондиціонерів на стелю або стіни є причинами, які пояснюють, чому самостійно встановити обладнання неможливо.

ТОВ «Є-Інжинірінг Ко» позбавляє клієнтів від труднощів та втрати часу, сил та грошей, надаючи послуги щодо вибору та установки кондиціонування «під ключ».

Наші клієнти користуються послугами компанії навіть після установки кліматичного обладнання, бо будь-яка техніка потребує ретельного технічного обслуговування. З нами ви можете розраховувати на якісну роботу техніки та своєчасну профілактику протягом року. При укладанні договору на додаткове обслуговування ми забезпечимо 100% функціональність систем протягом 5 років.

Получить коммерческое предложение

  Я приймаю умови угоди