Монтаж настінних кондиціонерів

Настінні кондиціонери складаються з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього. Перший встановлюється на стіні в приміщенні, де потрібне регулювання температури, від чого пристрій і отримав свою назву. Обладнання демонструє найбільшу ефективність у невеликих кімнатах, офісах, магазинах з невеликою площею.

Використання кондиціонера

kond1

Серед представленого асортименту дуже легко обрати кондиціонер з різними функціями, які роблять використання обладнання зручним та приємним. Деякі можливості пристрою повністю автоматизовані. Користувачу достатньо запрограмувати їх роботу на певний час.

Базові функції:

  • таймер на ввімкнення та вимкнення;
  • режими вентиляції, сушіння і фільтрації повітря в приміщенні;
  • дистанційне керування за допомогою пульта;
  • охолодження і обігрів приміщення.

Деякими моделями можна керувати за допомогою мобільних пристроїв. Користувач надсилає команди через додаток, підключення здійснюється за допомогою домашньої wi-fi мережі.

Раніше кондиціонерами у квартирах та будинках ніхто не користувався, але сьогодні їх асортимент вражає своєю різноманітністю. Однак за гарними словами виробників і елегантною оболонкою може ховатися пристрій, не здатний на виконання базових функцій в належному обсязі.

Ось чому краще звернутися за допомогою до фахівців компанії «Є-Інжинірінг Ко». Більш ніж 12 років ми займаємося кондиціонуванням житлових, комерційних, промислових об’єктів і точно знаємо, на які функції звернути увагу і як знайти пристрій, який врятує від спеки.

Види обладнання, яке ми встановлюємо

kond2

За принципом роботи настінні кондиціонери поділяються на два типи:

  • неінверторні;
  • інверторні.

Перша категорія – пристрої, які підтримують встановлену температуру повітря завдяки постійному увімкненню та вимкненню компресора. Якщо показник нижче рівня, налаштованого користувачем, силовий агрегат вимикається. Далі відбувається природне нагрівання приміщення. Щойно пристрої зафіксують перевищення норми, обладнання знову почне працюваті. Одночасно з виконанням цього циклу проводиться фільтрація повітря.

Інверторний тип вважається сучасною розробкою. Компресор такої системи не зупиняється. Електроніка пристрою підтримує температуру в приміщенні за допомогою регулювання частоти обертів. Обладнання працює тихо,  знижується енергоспоживання. Користувач економить за рахунок довгого терміну служби кондиціонера. Відсутність постійних перезапусків збільшує ресурс апарату.

Обладнання відрізняється і за своєю конструкцією. Для невеликих приміщень досить моноблока, встановленого у віконний отвір. Продуктивність такого пристрою нижче, але її цілком достатньо для виконання головних функцій.

Більш вдосконаленим аналогом вважається спліт-система. Вона складається з двох блоків:

  1. Зовнішній. Встановлюється зовні таким чином, щоб можна було виконувати ремонт і сервісне обслуговування. Наприклад, біля вікон та балконів, поряд з лоджіями. У блоці знаходиться теплообмінник, компресор і вентилятор.
  2. Внутрішній. Знаходиться в приміщенні, де встановлюється потрібний для користувача клімат. Складається з теплообмінника, вентилятора, а також електроніки для прийому сигналу і управління силовим агрегатом.

У стіні проходить кілька мідних трубок, за допомогою яких передається хладагент. Поруч з ними монтується електричний кабель.

Встановити спліт-систему самостійно дуже важко. Потрібно мати спеціальний інструмент і досвід в налаштуванні холодильного обладнання. Бажаєте уникнути зайвих труднощів і витрат? Фахівці ТОВ «Є-Інжинірінг Ко» виконують монтаж обладнання під ключ. Ми допоможемо вам на всіх етапах роботи: запропонуємо кліматичну техніку з оптимальними характеристиками і ціною, встановимо на об’єкті, виконаємо всі налаштування та забезпечимо подальший сервіс.

Получить коммерческое предложение

    Я приймаю умови угоди