Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів

Підлогово-стельові кондиціонери встановлюються на стелі або на підлозі (над плінтусом). Вони актуальні для великих приміщень, де розташування настінного пристрою неможливе через конструктивні або дизайнерські особливості. Тому подібні агрегати користуються попитом в ресторанах, офісах або магазинах зі скляними вітринами.

kond3

Вигоди експлуатації

Якщо встановити обладнання на підлозі, тепле повітря буде  рівномірно підніматися знизу догори. Варіант для стелі стане оптимальним рішенням для приміщень, що потребують швидкого охолодження. Холодне повітря повільно опускається згори. Такий підхід дозволяє не турбуватися, що працюючі під кондиціонером люди можуть застудитися, Адже мова йде про повільний, а не інтенсивний потік повітря.

Переваги кліматичної техніки підлогово-стельового типу:

  • розподіл теплих і холодних повітряних мас у приміщенні відбувається рівномірно;
  • комфортна температура у кімнаті, незалежно від її форми і площі;
  • силові агрегати обладнання працюють практично безшумно;
  • інтенсивний повітряний потік відсутній;
  • можна замовити два види монтажу: на підлозі або на стелі;
  • можна налаштувати циркуляцію повітря у будь-якому напрямку;
  • не доведеться встановлювати підвісну стелю. Чудове рішення для канальних та касетних аналогів;
  • доступні додаткові функції для іонізації, охолодження і осушення повітря.

Використовувати такий кондиціонер доцільно у великих приміщеннях без підвісної стелі. Обладнання актуальне для офісних приміщень та серверних кімнат, де разом з людьми працює техніка, що виділяє тепло. Настінні спліт-системи не завжди можуть впоратися з такими обсягами. Їх потужності недостатньо для підтримки комфортної температури, а підлогово-стельова техніка здатна забезпечити сприятливий температурний режим.

Види обладнання

Головна відмінність стосується місця, де буде виконуватися монтаж. Це може бути стеля або підлога. Принцип дії не відрізняється від настінних систем.

Стельовий варіант направляє повітря в горизонтальній площині. Воно поступово опускається вниз і змінює температуру в усьому приміщенні. Підлогові аналоги направляють повітря вертикально вздовж стіни. Такий повітряний потік дозволяє уникнути будь-яких протягів.

Обладнання не псує інтер’єр офісу, торгового майданчика або ресторану. Професійний монтаж дозволяє повністю заховати блоки, залишивши зовні лише отвір для подачі теплого або охолодженого повітря.

Функціональність обладнання залежить від правильного вибору пристрою. Помилившись на цьому етапі, можна витратити гроші даремно. Щоб уникнути такої проблеми, звертайтеся до професіоналів компанії «Є-Інжинірінг Ко». Ми виконуємо оцінку приміщення перед початком робіт і даємо рекомендації нашим клієнтам, яку саме техніку варто обрати.

Як встановити такий пристрій?

Монтаж подібних пристроїв має певні складнощі, впоратися з якими без спеціальних знань важко. Не варто забувати і про деякі нюанси, що можуть вплинути на якість роботи обладнання. Професіонали встановлюють кондиціонери на підлогу лише коли приміщення має суцільні вікна або скляні стіни.

Якщо особливості офісу або громадського місця дозволяють розташувати кондиціонер на стелі, варто скористатися такою можливістю. Просте, але ефективне рішення дозволить перенести дорогу техніку до іншої кімнати, якщо виникне потреба.

Подібні нюанси не знайомі людям, які не займаються налаштуванням кліматичного обладнання. Саме тому варто довірити роботу фахівцям ТОВ «Є-Інжинірінг Ко». Більш ніж 12 років ми надаємо послуги кондиціонування будинків, квартир, комерційних об’єктів і промислових підприємств. Гарантуємо високу якість робіт і стабільну роботу обладнання за будь-яких обставин!

Получить коммерческое предложение

    Я приймаю умови угоди