Монтаж побутової вентиляції

Витрати на перепланування новобудови або дорогий ремонт можуть вилетіти «в трубу» в прямому сенсі, якщо ви своєчасно не подбаєте про побутову вентиляцію в квартирі або приватному будинку. Якщо ще 20-30 років тому проблему з запахом з туалету, задимленням кухні, відсиріванням стін і конденсатом на вікнах можна було вирішити наскрізним провітрюванням або (в кращому випадку) встановленою природною вентиляцією, то сьогодні ці способи неактуальні.

bit1

Природна циркуляція повітря зараз небезпечна з таких причин :

  • Несприятлива атмосфера на вулиці – через відчинені вікна або повітроводи без потрібних опцій в приміщення надходять алергени і токсини, що негативно позначається на стані здоров’я домочадців.
  • З приміщень «витікає» тепло в холодну пору року або надходить спека влітку, тобто доводиться витрачати гроші на додаткові обігрів або охолодження.
  • Високий рівень вуличних шумів, особливо актуальний для жителів центральних районів міст, де звуки проїжджаючого транспорту, розваг доносяться цілодобово.
  • Неефективний розподіл повітряних потоків. Без примусової побутової вентиляції повністю не вирішити проблему неприємних запахів, появи цвілі і грибка, деформації стін через коливання температур.

bit2

Компанія «Е-Інжиніринг Ко» пропонує надовго позбутися несприятливої атмосфери у вашому домі. Ми підбираємо вентиляційне обладнання, яке ефективно усуває не наслідок, а причину дискомфорту.. Наші інженери і проектувальники проводять точні розрахунки, тому ми пропонуємо кліматичну техніку в рамках вашого бюджету і з найбільш оптимальними експлуатаційними характеристиками.

Що зміниться після установки побутової вентиляції

Грамотно підібране устаткування вирішує одразу кілька проблем:

  • Поліпшується мікроклімат в приміщеннях: витяжна система на кухні зводить до мінімуму ймовірність задимлення, нівелює різкі коливання температур, продовжуючи термін служби побутової техніки і меблів. Зникають неприємні запахи з санвузла, надмірна вологість, значно знижується ризик появи цвілі.
  • Поліпшується санітарна обстановка. З вулиці не проникають шкідливі частинки, пил, збудники захворювань. У будинку чистіше повітря, тому у ваших домочадців поліпшується працездатність, немає хронічної втоми і головного болю.
  • Виключені вуличні шуми, тобто менше причин для роздратування.
  • Ви не переплачуєте за комуналку. Якісні вентиляційні системи адаптують повітря до подачі в приміщення, регулюючи його температуру, вологість і ін.

Для квартир, будинків, котеджів немає єдиного рішення. Система вентиляції розраховується індивідуально. ТОВ «Е-Інжиніринг Ко» більше 12 років дарує комфорт жителям України. Ми підбираємо кліматичну техніку з урахуванням специфіки регіонів, особливостей житла і, звичайно, органічно «вписуємо» обладнання в дизайн інтер’єру, щоб вентиляція виглядала естетично, але при цьому на 100% і без зайвих витрат виконувала закладені функції.

Монтажем побутової вентиляції займаються досвідчені майстри. Ми розуміємо, наскільки важливі терміни, тому фахівці монтують системи максимально швидко, без зайвого шуму і пилу, не залишаючи за собою сміття. При необхідності система автоматизує, і сама відстежує показники, необхідні для вашого комфорту і безпеки. Ми не прихильники економії на комплектуючих. Тому навіть без частого обслуговування вентиляція прослужить не менше 2-х років, а при професійному сервісі від «Е-Інжиніринг Ко» обладнання збереже повну працездатність більше 10 років.

Получить коммерческое предложение

    Я приймаю умови угоди