Монтаж промислової вентиляції

Наявність вентиляційного обладнання в промислових приміщеннях не просто бажання власника створити сприятливий мікроклімат. Це необхідність, регламентована чинним законодавством. Без певних умов організації праці та забезпечення функціональності техніки підприємство, незалежно від виду його діяльності, просто не отримає дозволу на легальну працю.

ММонтаж промислової вентиляції з ТОВ «Е-Інжиніринг Ко» – це можливість забезпечити необхідні умови праці в промисловості без значних інвестицій в оснащення. Наша компанія пропонує сучасні вентустановки за доступними цінами, в наявності фахівці в більшості регіонів України, тому роботи по монтажу виконуються в стислі терміни і з гарантією якості.

prom1

 

Які об’єкти потребують промислової вентиляції

Наші фахівці понад 12 років займаються монтажем вентиляційного устаткування:

  • в виробничих цехах і офісах підприємств металургії, вуглевидобутку і переробки, метало- та деревообробки, нафтохімії;
  • в енергетичній та військовій промисловості;
  • на складах, ангарах, терміналах
  • в теплицях і оранжереях.

Не існує типового рішення, яке здатне задовольнити потреби всіх промислових об’єктів, тому для кожного конкретного підприємства ми створюємо індивідуальний проект і підбираємо кілька видів обладнання БЕЗКОШТОВНО. При проектуванні враховуються: особливості діяльності підприємства, площа приміщень, умови експлуатації, техніка безпеки і навіть допустимий рівень шуму. І, звичайно, вентиляційні установки підбираються з урахуванням їх максимальної енергоефективності: обладнання зберігає 100% функціонал при знижених витратах на його живлення і обслуговування.

Види вентиляційних установок

prom2

Природний приплив/відтік повітря в промисловості сьогодні неефективний. Провітрювання загрожує викидом в атмосферу неочищених від токсинів домішок, що карається органами санітарного контролю. Для виробництв ми рекомендуємо вентустановки з примусовим принципом роботи. У певні інтервали часу або при експлуатаційних показниках (підвищений рівень запилення, в приміщенні занадто жарко або холодно та ін.) Обладнання вмикається і призводить стан повітря в належну норму. Залежно умов роботи підприємства вентиляція для промисловості може бути:

  • Припливною, коли необхідно забезпечити приплив чистого повітря ззовні. Особливість таких установок: при подачі повітря очищається від вуличного пилу і (при наявності опції) підігрівається, тобто в холоду приміщення не остигає.
  • Витяжний. У сільнозапиленних або токсично небезпечних об’єктах на перший план виходить інший принцип дії вентиляції – очищення приміщення від забруднень. Витяжні установки ефективно і своєчасно усувають ризик загрози, проходячи через них небезпечні для атмосфери частинки осідають на фільтрах, тобто претензій у саннадзора таке обладнання не викликає.
  • Припливно-витяжної. Найбільш ефективна кліматична техніка, яка працює на приплив і відтік повітря. З обладнанням цього типу в виробничих цехах підтримуються не тільки нормативні умови експлуатації, але і сприятливий мікроклімат для співробітників.

Вартість різних видів промислової вентиляції відрізняються, але звертаючись в нашу компанію ви можете бути впевнені – переплачувати не доведеться. Наші інженери БЕЗКОШТОВНО вивчать об’єкт, якщо є можливість встановити бюджетне обладнання без додаткового функціоналу, запропонують його.

З кліматичною технікою «Е-Інжиніринг Ко» менше ризики поломки промислового обладнання – в приміщеннях підтримується оптимальний мікроклімат. Краще і умови праці – чистіше повітря для дихання людей, рівень шуму не є небезпечним для слуху і роботу чутливої апаратури.

 

Получить коммерческое предложение

    Я приймаю умови угоди