Монтаж радіаторів

Думка, що з установкою радіаторів в систему опалення впорається і неспеціаліст, аби вмів тримати в руках інструмент, в 90% випадків закінчується зайвими витратами. У кращому випадку «помилка» закінчиться втратою ефективності та збільшенням комунальних платежів. У гіршому – можна порушити цирку ляцію теплоносія і не добитися потрібного рівня герметичності. Підсумок – прохолодні батареї навіть при максимумі на джерелі тепла і протікання, що закінчуються позаплановим ремонтом.

Фахівці компанії «Е-Інжиніринг Ко» понад 8 років займаються облаштуванням з истем опалення, тому ми пропонуємо найбільш оптимальне по співвідношенню ціна / характеристики обладнання і швидко, без дефектів і помилок монтуємо його на об’єкті. З нами ви не ризикуєте!

 

teplo3

Послуги монтажу радіаторів: яких помилок ми допомагаємо уникнути

ТОВ «Е-Інжиніринг Ко» підтримує клієнта протягом усіх етапів: від вибору техніки та елементів системи опалення до пуско-налагодження і післягарантійного обслуговування. Сьогодні асортимент радіаторів величезний: одно- і багатосекційні, чавунні, алюмінієві, біметалічні, економ або з преміум сегмента. З одного боку, це добре – є з чого обрати. З іншого – виникають питання: а чи виправдає себе дешевий прилад, чи дійсно мені потрібна дорога батарея? Грунтуватися тільки на ціні – невірний підхід.  Досягти найбільшої ефективності при адекватних витратах можна, тільки провівши необхідні розрахунки.

Ми зводимо до мінімуму можливі помилки і їх наслідки. наприклад:

 • Розраховуємо потрібні параметри потужності обладнання в залежності від площі приміщення і умов експлуатації. Занадто потужний пристрій буде «з’їдати» більше енергії, малопотужне не забезпечить сприятливий температурний режим, тому розрахунок «золотої середини» – найважливіший етап установки радіаторів.
 • Визначяемо оптимальну схему підключення радіатора до опалювальної системи. Таким чином забезпечується максимальний ККД пристрою, немає зайвих витрат енергії, знижується комуналка.
 • Розраховуємо необхідну відстань від приладу до стін і підвіконня, тим самим мінімізуючи нецільові витрати тепла.
 • Забезпечуємо ефективний теплообмін (циркуляцію теплоносія в системі).
 • Виконуємо кріплення, що не економлячи на кількості і якості кронштейнів, щоб виключити ризик крену і деформації радіатора.
 • Проводимо пуско-наладку, перевіряємо працездатність системи і її рівномірний нагрів. При дотриманні правил монтажу, опалювальні прилади та трубопроводи в подальшому не потребують коригування функціоналу і частого обслуговування.

Потрібна допомога чи сервіс після закінчення монтажних робіт? На усі послуги поширюється гарантія, а ТОВ «Е-Інжиніринг Ко» підтримує клієнтів і після закінчення гарантійного періоду при укладенні договору на сервіс наші зобов’язання продовжуються до 5-ти років.

Етапи робіт

 

teplo4

Розвінчуючи міф про «легкості» і « безпроблемність » монтажу, перерахуємо основні етапи установки радіаторів:

 1. Злив рідини з системи.
 2. Демонтаж застарілих елементів.
 3. Підготовка до монтажу нових елементів: кріплення кронштейнів, очищення патрубків від забруднень та ін.
 4. Установка перехідників, пробок, запірної арматури.
 5. Послідовне підключення кожної встановленої батареї до загальної системи.
 6. Тестування і коригування недоліків (якщо вони виявлені).

Якщо технологія порушена навіть в дрібницях, всі етапи доведеться повторити спочатку. Додайте до цього, що для монтажу радіаторів потрібні професійні інструменти, стресостійкість і терпіння, щоб оцінити свої можливості.

У ТОВ «Е-Інжиніринг Ко» ви працюють професіонали, які створять сприятливий мікроклімат у вашому будинку, магазині, складі, гаражі без зайвих витрат і втрати часу.

Получить коммерческое предложение

  Я приймаю умови угоди