Монтаж систем кондиціонування
от 2 400 грн

Рассчитать стоимость
Монтаж настінних кондиціонерів
Монтаж настінних кондиціонерів

Настінні кондиціонери складаються з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього. Перший встановлюється на стіні в приміщенні, де потрібне регулювання температури, від чого пристрій і отримав свою назву. Обладнання демонструє найбільшу ефективність у невеликих кімнатах, офісах, магазинах з невеликою площею.

Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів
Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів

Підлогово-стельові кондиціонери встановлюються на стелі або на підлозі (над плінтусом). Вони актуальні для великих приміщень, де розташування настінного пристрою неможливе через конструктивні або дизайнерські особливості.

Монтаж канальних кондиціонерів
Монтаж канальних кондиціонерів

Кондиціонери канального типу підходять для великих будинків, офісних будівель або громадських закладів, де потрібне регулювання температури повітря відразу в декількох приміщеннях.

Монтаж касетних кондиціонерів
Монтаж касетних кондиціонерів

Великий будинок, офіс, торговий центр або будь-яке інше велике приміщення – це місця, у яких для підтримки комфортної температури повітря необхідні касетні кондиціонери.

Монтаж мультиспліт систем
Монтаж мультиспліт систем

Для опалення або охолодження цілого комплексу приміщень необхідна мультиспліт система. Така кліматична техніка складається з тих самих внутрішніх та зовнішніх блоків, що й побутові варіанти. Відрізняється лише кількістю цих елементів.

Монтаж систем VRF та VRV
Монтаж систем VRF та VRV

Системи VRV та VRF – це ультрасучасні кліматичні установки, які підходять для обслуговування великих приміщень, а також елітних квартир або котеджів, де загальна площа житлового простору складає близько 500 квадратних метрів.

Наші проекти

Офісна будівля БЦ «Сенсей», 5 поверхів

В офісі співробітники проводять від 8 годин на добу, і мікроклімат у приміщенні істотно впливає на самопочуття, продуктивність і навіть рівень сезонної захворюваності в колективі. Від системи кондиціонування та вентиляції також залежить правильність повітрообміну.

докладно
ЕТАПИ РОБОТИ
Вивчення об'єкта

Наш інженер БЕЗКОШТОВНО приїжджає на об'єкт для детального його вивчення і оцінки.

Підбір і кошторис

БЕЗКОШТОВНО підбираємо кілька варіантів обладнання і надаємо зрозумілий розгорнутий кошторис.

Укладання договору

Погоджуємо і укладаємо договір, прописуємо терміни і відповідальність.

Розробка проекту

Наш власний проектний відділ розробляє індивідуальний проект.

Доставка матеріалів

Ми доставляємо матеріали та обладнання на об'єкт в найкоротші терміни

Монтаж систем

Здійснюємо монтаж інженерних систем в терміни обумовлені в договорі

Пуско-налагоджувальні роботи

Введення системи в експлуатацію. Навчаємо Ваш персонал. Видаємо паспорти систем вентиляції.

Сервісне обслуговування

Наш сервісно-гарантійний відділ підтримує безвідмовну працездатність обладнання.

Вартість < spa > послуг
Найменування послуги
Ціна, грн
Од. вимірювання
1
Монтаж повітропроводу
300 ₴
м.п
2
Монтаж корпусу на профіль
700 ₴
шт
3
Монтаж електродвигуна до електромережі
500 ₴
шт
4
Відцентровий вентилятор
1 300 ₴
шт

Звертаємо вашу увагу на те, що в таблиці наведено стандартні розцінки на монтаж вентиляції. Кожна будівля / об'єкт, мають свої конструктивні особливості, що може впливати на остаточну ціну.

ОТРИМАТИ кошторис
Відповіді на ЗАПИТАННЯ

Від чого залежить ціна кондиціонера?

Вартість ґрунтується на декількох факторах: характеристики обладнання, складність монтажу та навіть бренд. На ціну впливають й габарити блоків, поверх будівлі, на якому монтуються зовнішні блоки, складність траси між блоками.

Чи можливо сьогодні купити та встановити недорогий кондиціонер?

Не обов’язково переплачувати, щоб отримати ефективну систему кондиціонування. Якщо, наприклад, площа приміщення невелика і це приватний будинок або квартира на першому поверсі, то забезпечити сприятливий мікроклімат можливо з мінімальними інвестиціями в комфорт. Якщо необхідне кондиціонування габаритних приміщень, то купувати дешеве обладнання недоцільно. Техніка просто не впорається з навантаженням, зростуть витрати на електроживлення, а також з’явиться ризик передчасної поломки.

Як отримати не лише обігрів, а й гарячу воду?

Чавунні і металеві труби вже в минулому, пластик (поліпропілен) більш популярний і не дарма. Поліпропіленові труби служать більше 50 років, не іржавіють, коштують дешевше, простіше в монтажі і без проблем з’єднуються з будь-яким типом радіаторів.

Як ціна кондиціонера впливає на термін його служби?

Саме цінник на експлуатаційні ресурси не впливає. У вартість вкладаються: характеристики, якість комплектуючих, клас та марка техніки, репутація виробника. Та, звичайно, дотримання правил експлуатації. Якщо постійно навантажувати кондиціонер, ігнорувати профілактику, навіть дороге обладнання вийде з ладу передчасно.

Чи правда, що від кондиціонера може виникнути застуда?

Якщо часто знаходитися в зоні циркуляції повітряних мас (простіше кажучи, під струменем повітря), то дійсно можна застудитися. Як і від звичайного протягу з вікна. Якщо кондиціонер встановлений правильно, а користувач дотримується вимог щодо експлуатації, виставляє оптимальні режими для конкретного приміщення, то ризику захворіти нема.

Чи можна самостійно визначитися з характеристиками кондиціонера? Або обов'язково треба залучати фахівця?

Якщо ви хочете встановити агрегат в одній кімнаті, то для розрахунку потужності не потрібен фахівець (кваліфікований менеджер порадить техніку з урахуванням площі об’єкта). Також можна скористатися стандартною формулою: 1 кВт потужності на кожні 10 м² площі приміщення при висоті стель не більше 3 метрів. Якщо ж кондиціонування потрібно в декількох приміщеннях, то самостійно зробити вибір буде важко. Крім площі необхідно брати до уваги кількість вікон, сторону будинку (холодна або тепла), чи є в приміщенні побутові прилади, які нагріваються та ін. У такому випадку вкрай необхідний виклик фахівця, інакше обладнання не виправдає очікувань та витрачених коштів.

Замовити монтаж систем кондиціонування в Києві

Втомилися від літньої спеки, через надлишок тепла з ладу виходить офісна техніка, набридлі застуди від протягів? «Е-Інжиніринг Ко» пропонує вигідне рішення: проєктування та монтаж систем кондиціонування в Києві та всій Україні. Ми 8 років даруємо прохолоду в спеку і тепло у весняно-осінню вогкість.

Ваш комфорт – наша турбота. Забезпечимо оцінку об'єкта, щоб підібрати оптимальне обладнання, розрахуємо характеристики кліматичної техніки, підберемо кондиціонери з урахуванням особливостей експлуатації та особистих побажань клієнта.

Монтаж систем кондиціонування, навіть найскладніший – для нас це не проблема. Накопичений досвід та професіоналізм монтажних бригад дозволяє економити Ваш час – монтаж систем кондиціонування проводиться оперативно, з гарантією безпеки.

    Я приймаю умови угоди