Монтаж cистеми опалення
от 22 500 грн

Розрахувати вартість
Наші проекти

Офісна будівля БЦ «Сенсей», 5 поверхів

В офісі співробітники проводять від 8 годин на добу, і мікроклімат у приміщенні істотно впливає на самопочуття, продуктивність і навіть рівень сезонної захворюваності в колективі. Від системи кондиціонування та вентиляції також залежить правильність повітрообміну.

докладно
ЕТАПИ РОБОТИ
Вивчення об'єкта

Наш інженер БЕЗКОШТОВНО приїжджає на об'єкт для детального його вивчення і оцінки.

Підбір і кошторис

БЕЗКОШТОВНО підбираємо кілька варіантів обладнання і надаємо зрозумілий розгорнутий кошторис.

Укладання договору

Погоджуємо і укладаємо договір, прописуємо терміни і відповідальність.

Розробка проекту

Наш власний проектний відділ розробляє індивідуальний проект.

Доставка матеріалів

Ми доставляємо матеріали та обладнання на об'єкт в найкоротші терміни

Монтаж систем

Здійснюємо монтаж інженерних систем в терміни обумовлені в договорі

Пуско-налагоджувальні роботи

Введення системи в експлуатацію. Навчаємо Ваш персонал. Видаємо паспорти систем вентиляції.

Сервісне обслуговування

Наш сервісно-гарантійний відділ підтримує безвідмовну працездатність обладнання.

Стоимостьуслуг
Найменування послуги
Ціна, грн
Од. вимірювання
1
Монтаж повітропроводу
300 ₴
м.п
2
Монтаж корпусу на профіль
700 ₴
шт
3
Монтаж електродвигуна до електромережі
500 ₴
шт
4
Відцентровий вентилятор
1 300 ₴
шт

Звертаємо вашу увагу на те, що в таблиці наведено стандартні розцінки на монтаж вентиляції. Кожна будівля / об'єкт, мають свої конструктивні особливості, що може впливати на остаточну ціну.

ОТРИМАТИ кошторис
ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Чи обов’язково ставити циркуляційний насос?

Вимоги «Ставити точно» не існує. Рішення клієнт приймає особисто. Однак, якщо у приміщенні відсутній пристрій, який забезпечує циркуляцію теплоносія, приготуйтеся до того, що система під кінець буде холоднішою та прогріватися буде довше, тому витрати на паливо зростуть. Ми радимо відразу купити та встановити насос, щоб уникнути зайвих витрат. Тим більше – пристрій досить швидко окупається.

Які труби краще використовувати для системи опалення?

Чавунні та металеві труби вже у минулому, пластик (поліпропілен) зараз більш популярний. І це не дарма. Поліпропіленові труби служать понад 50 років, коштують значно дешевше, прості в монтажі та без проблем з’єднуються з радіаторами будь-яких типів.

Як отримати не тільки обігрів, але й гарячу воду?

Щоб не купувати окремий бойлер або проточний нагрівач для гарячої води, можна встановити двоконтурний котел, який вирішить обидва завдання: опалення та гаряче водопостачання.

Котел якої потужності необхідно ставити для опалення будинку площею 180 м²? Чи можна встановити компактне обладнання (якщо приміщення під монтаж невелике)?

Для клімату України достатньо потужності джерела тепла в 1,1-1,2 кіловата на 10 м² при висоті стелі в приміщенні – 2,5 м. Однак характеристики котла доцільніше розраховувати індивідуально, враховуючи особливості об’єкта. Наприклад, якщо будинок утеплений, можливо, для опалення вистачить обладнання з меншою потужністю. Сьогодні вибір котлів дуже великий, якщо є бажання для невеликого приміщення можна підібрати компактну, але при цьому ефективну кліматичну техніку.

Хочу встановити два котли: газовий та на твердому паливі (щоб економити газ взимку, коли ціни зростають), чи можна це зробити?

Так, в такій ситуації ми рекомендуємо за можливістю паралельно з’єднувати газовий та твердопаливний котли. Якщо таке з’єднання неможливе, то при послідовному з’єднанні необхідно встановлювати газовий прилад після твердопаливного по ходу руху теплоносія. При такому рішенні буде витрачатися менше палива на підігрів повітря, яке відлітає в трубу в прямому сенсі.

Замовити монтаж систем опалення в Києві

Не варто бути залежним від тепломереж, якщо є можливість самостійно вирішувати, коли починати опалювальний сезон, скільки грошей витрачати на підтримання тепла в будинку. Замовляйте монтаж систем опалення в «Е-Інжиніринг Ко» та отримаєте максимальну ефективність обігріву будинку, квартири, магазину.

За 8 років роботи ми зібрали професійну команду, яка забезпечує комфортний мікроклімат під ключ. Інженери розраховують характеристики агрегатів, щоб при адекватних витратах клієнт отримав на 100% функціональну опалювальну систему.

Проєктувальники розробляють та візуалізують вентиляційну установку, щоб комплектуючі гармонійно вписувалися в інтер'єр, техніка не створювала шум та була безпечною. Фахівці монтажних бригад швидко та з дотриманням технологій виконують установку та пусконалагоджувальні роботи, позбавляючи замовника стресів, переплат й втрати часу.

    Я приймаю умови угоди