Монтаж систем вентиляції от 150 грн / м.пог

Розрахувати вартість
Монтаж побутової вентиляції
Монтаж побутової вентиляції

Витрати на перепланування новобудови або дорогий ремонт можуть вилетіти «в трубу» в прямому сенсі, якщо ви своєчасно не подбаєте про побутову вентиляцію в квартирі або приватному будинку. Якщо ще 20-30 років тому проблему з запахом з туалету, задимленням кухні, відсиріванням стін і конденсатом на вікнах можна було вирішити наскрізним провітрюванням або (в кращому випадку) встановленою природною вентиляцією, то сьогодні ці способи неактуальні.

Монтаж вентиляції на комерційних об’єктах
Монтаж вентиляції на комерційних об’єктах

Комфорт співробітників і відвідувачів - гарантія успішності комерційних підприємств.

Монтаж промислової вентиляції
Монтаж промислової вентиляції

Наявність вентиляційного обладнання в промислових приміщеннях не просто бажання власника створити сприятливий мікроклімат. Це необхідність, регламентована чинним законодавством.

Наші проекти

Офісна будівля БЦ «Сенсей», 5 поверхів

В офісі співробітники проводять від 8 годин на добу, і мікроклімат у приміщенні істотно впливає на самопочуття, продуктивність і навіть рівень сезонної захворюваності в колективі. Від системи кондиціонування та вентиляції також залежить правильність повітрообміну.

докладно
ЕТАПИ РОБОТИ
Вивчення об'єкта

Наш інженер БЕЗКОШТОВНО приїжджає на об'єкт для детального його вивчення і оцінки.

Підбір і кошторис

БЕЗКОШТОВНО підбираємо кілька варіантів обладнання і надаємо зрозумілий розгорнутий кошторис.

Укладання договору

Погоджуємо і укладаємо договір, прописуємо терміни і відповідальність.

Розробка проекту

Наш власний проектний відділ розробляє індивідуальний проект.

Доставка матеріалів

Ми доставляємо матеріали та обладнання на об'єкт в найкоротші терміни

Монтаж систем

Здійснюємо монтаж інженерних систем в терміни обумовлені в договорі

Пуско-налагоджувальні роботи

Введення системи в експлуатацію. Навчаємо Ваш персонал. Видаємо паспорти систем вентиляції.

Сервісне обслуговування

Наш сервісно-гарантійний відділ підтримує безвідмовну працездатність обладнання.

Вартість послуг
Найменування послуги
Ціна, грн
Од. вимірювання
1
Монтаж повітропроводу
300 ₴
м.п
2
Монтаж корпусу на профіль
700 ₴
шт
3
Монтаж електродвигуна до електромережі
500 ₴
шт
4
Відцентровий вентилятор
1 300 ₴
шт

Звертаємо вашу увагу на те, що в таблиці наведено стандартні розцінки на монтаж вентиляції. Кожна будівля / об'єкт, мають свої конструктивні особливості, що може впливати на остаточну ціну.

ОТРИМАТИ кошторис
ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Яка вентиляція краще підходить для приватного будинку?

Для будинків та квартир оптимальні за характеристиками / цінами невеликі вентиляційні установки припливно-витяжного типу. Вони забезпечують як витяжку (відтік відпрацьованого повітря), так і приплив чистих повітряних мас. Грамотний розрахунок обладнання виключає «мертві зони», появу конденсату при перепадах температур. У результаті формується сприятливий мікроклімат без ризику появи цвілі та грибку. Для санвузлів та кухні рекомендовано встановити окремі витяжні системи.

Для чого потрібен проєкт? Чи можна обійтися без нього?

Типові рішення є скрізь і комунікації – це не виняток. Однак тільки індивідуальний проєкт забезпечує максимальну ефективність вентиляції. При проєктуванні враховуються не тільки необхідні параметри (розрахунок аеродинаміки, повітрообміну, повітророзподілу, рівень шуму), але й найбільш оптимальні варіанти монтажу. Наприклад, у невеликих за площею приміщеннях краще «сховати»» блоки, щоб не порушувати гармонійний інтер’єр. Тому ми можемо відповісти так: обійтися без проєкту можна, але очікувати результативності та ефективності обладнання при такій «економії» не варто.

Ціна вентиляції висока, як швидко окупляться витрати?

Наскільки швидко окупляться витрати залежить від витрат повітря та ціни кліматичної техніки. Для малогабаритних приміщень недоцільно встановлювати дороге потужне обладнання. А у промислових та великих магазинах нерентабельно монтувати малопотужні вентиляційні установки, тому що вони будуть працювати «понаднормово». Це призведе до значних витрат та швидких поломок. При правильному виборі вентиляційної системи та її грамотному монтажі середній термін окупності складає 3-5 років.

Що входить до проєкту?

При складанні проєкту на вентиляційні системи наші інженери та проєктувальники враховують особливості об’єкту та побажання замовника. Проєктна документація складається з вихідних даних (експерта оцінка об’єкту, на якому буде встановлюватися вентиляція), графічної частини (креслення, плани, діаграми, прорисовки окремих складних вузлів), описової частини (обґрунтування прийнятих рішень та вибору обладнання).

Які характеристики найбільш важливі при виборі (проєктуванні) вентустановок?

Задача вентиляції – створити сприятливий мікроклімат для людей та техніки, яка використовується. При розрахунках основоположними характеристиками є: кількість споживаної електрики (енергоефективність), рівень шуму, безпека, можливість управління.

Замовити монтаж систем вентиляції в Києві

Наша компанія понад 8 років створює комфорт у житлових будинках та квартирах, на комерційних та промислових об’єктах. У штаті є інженери та проєктувальники, які допоможуть розрахувати оптимальні характеристики кліматичної техніки з урахуванням вимог клієнта.

Гарантуємо дотримання термінів при проєктуванні та монтажі систем вентиляції. Професійні бригади забезпечують оперативну доставку, установку, тестування обладнання. Працюємо «без пилу та шуму» у зручний для замовника час.

У нас є представництва у всіх регіонах України, тому монтаж вентиляції з нами – це економія Вашого часу, грошей та сил. Гарантуємо послугу під ключ та післягарантійний сервіс. Подаруйте собі комфорт, а ми зробимо усе, щоб він тривав якомога довше!

    Я приймаю умови угоди