Монтаж систем VRF та VRV

Системи VRV та VRF – це ультрасучасні кліматичні установки, які підходять для обслуговування великих приміщень, а також елітних квартир або котеджів, де загальна площа житлового простору складає близько 500 квадратних метрів.

Одночасно до системи підключається до 30 внутрішніх блоків, які отримують свіже повітря від 3 зовнішніх аналогів. Все це з’єднується фреоновими трубопроводами, а загальна потужність станції становить 90 кВт. Сучасне кліматичне обладнання цікавить також з точки зору управління кліматом. Будь-які роботи з вентиляції, обігріву або охолодження житлового або громадського простору проводяться з персонального комп’ютера.

Особливості систем VRF та VRV

kond10

Мультизональні системи типу VRV та VRF – це більш сучасні аналоги мультиспліт кліматичної техніки. Схожість простежується в кількості блоків, які використовуються одночасно та можливостях їх розташування: на підлозі, під підвісною стелею, на стіні.

Відмінностей між двома типами агрегатів майже немає. Дві назви з’явилися через оформлений патент представниками організації Daikin на VariableRefrigerantVolume (VRV). Інші компанії, які вирішили випускати аналогічне обладнання, стали використовувати вільну назву – VariableRefrigerantFlow (VRF).

Принцип облаштування систем обладнання, незалежно від вибору системи, є ідентичним. Для кожної кімнати встановлюється індивідуальний блок, який можна запрограмувати на певні умови роботи, щоб створити сприятливий мікроклімат. При цьому нема потреби в протягуванні труб по всьому будинку, комерційному або виробничому приміщенню.

Внутрішній та зовнішній блок можуть знаходитися на відстані 1 км один від одного. Допустимий перепад по висоті – близько 40 метрів. Тому користувач може розмістити елементи кліматичної установки в комфортних місцях, не змінюючи фасад об’єкта.

Також системи VRV та VRF набагато точніше регулюють температуру в приміщенні, ніж звичайні мультиспліт агрегати. Власники техніки не стикаються також з проблемою висушеного повітря.

Детальніше про особливості цієї системи перед попередниками можуть розповісти фахівці компанії «Є-Інжинірінг Ко». Ми працюємо понад 12 років і за цей час ретельно вивчили розглянуту кліматичну установку.

Особливості монтажу

kond11

Мультизональну спліт-систему типу VRV або VRF можуть встановлювати лише фахівці. Наявність спеціальних інструментів та навичок дозволяє не помилитися з точкою установки зовнішніх і внутрішніх блоків. Також досвідчені майстри не допускають проблем, пов’язаних з управлінням кліматом.

Компанія «Є-Інжинірінг Ко» проводить такі роботи у 2 етапи:

  1. Вивчення об’єкта та складання проєкту. Експертиза та проєктування дозволяють оцінити житлові, промислові, комерційні або громадські будівлі, на підставі цього визначитися з типом та кількістю блоків для зовнішнього та внутрішнього монтажу. Від кінцевого результату на цьому етапу залежить якість обігріву або охолодження приміщень.
  2. Монтажні роботи. Блоки встановлюються на заздалегідь встановлені місця з дотриманням усіх технічних рекомендацій від виробника. На цьому етапі контролюються протипожежні заходи. Це необхідно через прокладку траси з холодоагентом за допомогою пальника.

Звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки якісне обладнання, але й гарантію на виконану роботу. Ми надаємо послуги протягом гарантійного терміну – 12 місяців та обслуговуємо протягом 5 років при укладанні додаткового договору. При необхідності модернізуємо кліматичну техніку, щоб збільшити її функціонал.

Получить коммерческое предложение

    Я приймаю умови угоди