Монтаж теплових насосів

Втомилися від непередбачуваного зростання цін на газ, електроенергію, тверде паливо для котлів опалення? Надекономічного рішення для опалювальних систем – установка теплових насосів. Інноваційні агрегати підтримують потрібну температуру в приміщенні, використовуючи в якості джерела живлення навколишнє повітря, грунт і навіть грунтові води. Причому ризик завдати шкоди екології нульовий – насоси цього типу не викидають в атмосферу токсини, не виснажують природні ресурси.

Обмежень в площі примі щень немає, пристрої, в залежності від характеристик, підходять як для приватних домоволодінь, так і для комерційних і промислових об’єктів.

 

teplo1

Принцип роботи

Теплові насоси часто називають «холодильником навпаки», оскільки функціональність заснована на циркуляції по системі холодоагенту. Але в джерелі тепла він не охолоджує, а швидко закипає навіть при мінімальному нагріванні, стискається в компресорі. Підігріте повітря подається в опалювальний контур, і саме він є джерелом тепла. Далі тепло поширюється в повітряні або водяні опалювальні системи, пристрої подачі гарячої води. Остиглий теплоносій повертається в теплообмінник, цикл повторюється.

Сучасне кліматичне обладнання оснащене панеллю керування, тобто комфортну температуру контролює користувач, змінюючи налаштування відповідно до своїх побажань.

Чому монтаж теплових насосів – інвестиція в майбутнє

Якщо говорити про недоліки устаткування, то часто говорять про чималі витрати на покупку агрегату і високих цінах на монтаж. Так, початкові інвестиції в комфорт недешеві, оскільки в них крім придбання техніки входять: дослідження навколишнього середовища для визначення оптимального типу пристрою, підготовка приміщення для монтажу (або окремої котельні ). Однак, витрати окупаються значно швидше, ніж, наприклад, установка газового або електричного котла – через 3-5 років (у аналогів на твердому паливі період окупності від 6 років).

Таке джерело тепла максимально ефективне і економічне. Отримана ззовні енергія витрачається тільки на роботу компресора і циркуляційних насосів, при цьому коефіцієнт досягає позначки 4-6. Простіше кажучи, на один використовуваний кіловат енергії агрегат «віддає» в чотири рази більше.

Крім енергоефективності та економічнос ти у теплових насосів є інші переваги. Основні з яких:

  • Універсальність. Пристрої «3 в 1» виконують функцію систем опалення, нагріву води та охолодження приміщень в спеку.
  • Незалежність від постачальників палива. Зростання цін на газ і електрику, вугілля, дрова і інше паливо не стосується власників теплових насосів. Хіба що електроенергія потрібна для роботи самого пристрою, але рівень його споживання не більше, ніж у холодильника.
  • Надійність і безпека. Всі процеси переносу тепла проходять в замкнутому контурі, немає відкритих джерел вогню. Відповідно, нульовий ризик загоряння, короткого замикання, задування полум’я поривами вітру. І диму від такого джерела теж немає.
  • Тривалий ресурс . Теплові насоси при грамотному розрахунку і монтажі служать більше, ніж 20-30 років. Причому, оскільки немає продуктів горіння, їм не потрібна щорічна профілактика, що знижує витрати грошей і часу на обслуговування.

особливості монтажу

teplo2

Заощадити на установці і змонтувати систему своїми силами не вийде. Для монтажу теплових насосів потрібні знання, досвід і кваліфікація. Всіма достоїнствами володіють співробітники ТОВ «Е-Інжиніринг Ко».

Ми надаємо повний комплекс послуг з монтажу теплових насосів:

  • Наш інженер виїде на об’єкт, щоб провести оцінку приміщень та місцевості, розрахувати необхідні характеристики обладнання.
  • Проектний відділ запропонує кілька варіантів теплових насосів, які підходять в конкретній ситуації.
  • Фахівці виконають підготовчі роботи, забезпечать доставку і установку устаткування, виконають пуско-наладку.

Ми не економимо на комплектуючих, тому гарантуємо якість і довговічність агрегатів, підтверджуючи їх офіційними зобов’язаннями.

Получить коммерческое предложение

    Я приймаю умови угоди