Монтаж вентиляції на комерційних об’єктах

Комфорт співробітників і відвідувачів – гарантія успішності комерційних підприємств. Згідно зі статистикою, для 90% покупців магазинів, гостей торгових центрів, банків, офісів третім за значенням фактором комфортності об’єкта є якість системи вентиляції. Саме тому при монтажі вентиляційних систем компанія «Е-Інжиніринг Ко» враховує специфіку діяльності компанії, особливість розташування приміщень, а також кліматичну зону, в якій розташований об’єкт.

comm1

Ми пропонуємо декілька варіантів вентиляційного обладнання, щоб підприємство з будь-яким бюджетом могло дозволити собі максимальний комфорт.

Які експлуатаційні характеристики важливі для вентиляції для комерційних об’єктів

Підтримувати сприятливий мікроклімат реально, якщо змонтоване обладнання:

 • Підтримує на потрібному рівні вміст кисню в приміщенні.
 • Очищає повітряні потоки від небезпечних домішок.
 • Відводить надлишкову вологу (в тому числі і конденсат) від елементів конструкції об’єкта.
 • Забезпечує комфортний температурний режим.
 • Знижує експлуатаційні витрати на електроживлення та сервісне обслуговування.
 • Забезпечує шумоізоляцію в приміщенні.
 • Гарантує безпеку: як екологічну, так і протипожежну.

Щоб вентиляційне обладнання повністю справлялося з поставленим завданням, важливо не тільки грамотно спроектувати систему і підібрати комплектуючі з необхідними технічними характеристиками. Важливо довірити його монтаж професіоналам, адже навіть незначна помилка може призвести до негативних наслідків.

Недорого і з гарантією якості: які рішення оптимальні

comm2

Інженери ТОВ «Е-Інжиніринг Ко» проектують вентиляційні системи індивідуально з урахуванням всіх особливостей об’єкта. Залежно від типу приміщення експлуатаційних умов в ньому, ми пропонуємо комбінувати кілька видів вентиляції:

 • Природну, яка підходить для невеликих приміщень з можливістю наскрізного провітрювання, але без вимог до температурного та вологісного режиму.
 • Припливну,в місцях, де важливо забезпечити максимальний приплив чистих повітряних потоків.
 • Витяжну, необхідну в санвузлах і харчоблоці (якщо він передбачений). Така система ефективно виводить забруднене повітря.
 • Припливно-витяжну, найбільш ефективну для приміщень, де необхідна постійна циркуляція повітряних потоків, але при цьому важливо зберегти потрібний рівень температури, вологості.

Вентиляційне обладнання, яке проектують і монтують фахівці нашої компанії, поєднується з системами опалення та кондиціонування, що робить їх більш ефективними для комерційних організацій.

У штаті компанії «Е-Інжиніринг Ко» працює 10 монтажних бригад з досвідом реалізації найскладніших проектів. Наші співробітники знаходяться в багатьох регіонах України, тому монтаж вентиляції в магазині, офісі, торгово-розважальному центрі виконується оперативно, з дотриманням техніки безпеки і обумовлених термінів. На обладнання та монтажні роботи поширюється офіційна гарантія. При укладанні договору на сервісне обслуговування забезпечимо професійну профілактику поломок і надійну роботу кліматичної техніки протягом 5 років.

Получить коммерческое предложение

  Я приймаю умови угоди